Zakończenie w Wilczkowie VII roku działalności

Właśnie mija kolejny rok naszej działalności. W związku z tym, jak rok temu, pojawiliśmy się gromadnie w Agroturystyce w Wilczkowie aby świętować tam swoje VII zakończenie. Bez pompy i zadęcia, w ruchu po przez taniec i zabawę, w swoim gronie, na łonie natury, zakończyliśmy kolejny ciekawy rok w życiu naszego Stowarzyszenia, w którym nie zabrakło wiele podejmowanych przez nas prac wolontariackich na rzecz naszego miasta i kamieńskich instytucji. Ucząc się i korzystając z wielu form aktywności fizycznej i intelektualnej, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że był to bardzo pożytecznie zrealizowany czas, zarówno dla siebie jak i dla naszego otoczenia. Teraz przed nami długie wakacje, bo spotykamy się dopiero we wrześniu aby zapisać się na kolejny rok nauki, pracy i wspólnej integracji. Oczywiście w ramach wolnych miejsc zapraszamy nowe chętne osoby, które będą chciały powiększyć nasze grono. Stosowne informacje pojawią się we wrześniu na naszej stronie utwkamienpom.pl oraz w kamieńskich mediach.