Klub Seniora zaprosił naszych słuchaczy 24 czerwca na spotkanie z okazji puszczania wianków na wodę na starej plaży. Seniorzy byli jak zwykle dobrze zorganizowani. WOPR zawiózł chętne "dziewice" z wiankami na środek przy plażowej zatoki aby można było na wodę, zgodnie z tradycją, puścić zrobione wianki. Do tańca przygrywał świetny zespół, rozpalono ognisko i każdy mógł usmażyć swoją kiełbaskę. Przybyli goście mieli też możliwość gratisowo pokosztować gorącego bigosu. Wesoło grający zespół przyciągał wielu przechodzących, którzy przyłączali się do wspólnej zabawy.
{phocagallery view=category|categoryid=82|limitstart=0|limitcount=0}

