Koncert - 14.05.2022 - Jubileusz X-lecia SUTW

14 maja 2022 roku w Agroturystyce Wilczkowo odbyła się uroczystość X-lecia Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kamieniu Pomorskim. 
Zespół Fantazja zaprezentował premierowe wykonanie Hymnu SUTW, do którego słowa napisali wszyscy członkowie zespołu, a adaptację tekstu i melodię hymnu napisał Alek Wiśniowiecki.

Zespół Fantazja zaśpiewał też piosenkę "Od nocy do nocy" - polską piosenkę filmową skomponowaną w 1974 do słów Agnieszki Osieckiej z muzyką Waldemara Kazaneckiego, która była motywem przewodnim muzyki do filmu "Noce i dnie" (1975).

Kolejnym utworem, zaprezentowanym przez zespół Fantazja była wiązanka przebojów Krzysztofa Krawczyka.

Zespół Fantazja wykonał kolejną piosenkę - "Gdzie się podziały tamte prywatki" z repertuaru Wojciecha Gąssowskiego.

Ostatnim utworem, zaprezentowanym przez zespół Fantazja w części oficjalnej uroczystości była ukraińska piosenka "Oj na hori, na hori", w opracowaniu polsko-ukraińskim na motywach popularnej polskiej piosenki biesiadnej "Hej, sokoły". Solowe fragmenty ukraińskie wykonywała nasza koleżanka z Ukrainy - Ludmiła Polewaja.

Uroczystość została sfinansowana w całości ze środków darowizny Fundacji ORLEN – Projekt: wsparcie działalności Stowarzyszenia  UTW w Kamieniu Pomorskim.